ZMARLI MÓWIĄ. Autobiografia jasnowidza K. Jackowskiego. Tom 1

Cena: 19,90 zł 19.90
quantity szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W książce można przeczytać szczere wyznania jednego z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jackowski opisuje swój niesamowity dar kontaktu z tymi, którzy odeszli. Opowiada też o najważniejszych sprawach, w rozwikłaniu których brał udział oraz o nieodkrytych tajemnicach. Wszystkie opisane w książce przypadki wyjaśnionych przez jasnowidza spraw są poparte dokumentami policyjnymi. 

- Moja praca w parapsychologii trwa już ponad 20 lat i w pewien sposób stałem się medialny - mówi Krzysztof Jackowski. - Zgromadziłem mnóstwo artykułów prasowych, które opisują znalezienie z moją pomocą zwłok oraz inne sprawy. Półki w moim mieszkaniu uginają się od dokumentów policyjnych, które potwierdzają rozwiązane przeze mnie zagadki. W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że to, co przeżyłem, może być bardzo ciekawe dla czytelników.

- Dla mnie samo jasnowidzenie jest ciekawym zjawiskiem - dodaje Katarzyna Świątkowska, partnerka Krzysztofa Jackowskiego i współautorka książki. - Z pewnością jest wiele osób, które chciałyby się dowiedzieć, czym jest jasnowidzenie i jak się ono odbywa.

W biografii Jackowskiego przeczytamy nie tylko o jego sukcesach. Jeden z rozdziałów jest poświęcony nietrafionym wizjom. W książce można też przeczytać o życiu osobistym jasnowidza, jego znajomościach z ludźmi z pierwszych stron gazet i o jego rodzinnym mieście Człuchowie.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl