Sposoby płatności

Ceny i metody płatności

Ceny Produktów podawane są w złotych polskich i są cenami brutto, tzn. zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT w wysokości wynikającej z obowiązujących przepisów prawa.

Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Produkty:

a)   rozliczenie transakcji za pobraniem (zapłata ceny za Zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki do rąk kuriera),

b)   rozliczenie transakcji za pośrednictwem przelewu bankowego na rachunek bankowy księgarni: 92 1140 1065 0000 3148 0700 1001,

c)   rozliczenie transakcji za pośrednictwem płatności elektronicznej przy użyciu systemu Przelewy24,

d)   rozliczenie transakcji bezpośrednio w kasie Właściciela Sklepu gotówką przy odbiorze Produktu bezpośrednio przez Klienta.

W przypadku wyboru przez Klienta formy płatności wskazanej w b lub c Klient zobowiązany jest zapłacić całość ceny za Zamówienie w terminie 5 dni kalendarzowych od dnia wysłania przez Sklep Internetowy potwierdzenia przyjęcia Zamówienia do realizacji, po tym terminie zamówienie zostanie anulowane.

Do każdego Zamówienia wystawiany jest paragon lub faktura VAT na życzenie Klienta. Paragon lub faktura VAT przesyłana jest Klientowi wraz z Produktem.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl